Möbler Hyllor & Bokhyllor
1290430
Bokhylla, funkis, 1930-tal
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
Bokhylla, funkis, 1930-tal.

Björk. Hyllplan och skåp. Längd 120 cm. Djup 30 cm. Höjd 83 cm. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Ena bakbenet med skada.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
3 000 SEK