Bokhylla, funkis, 1930-tal

Bokhylla, funkis, 1930-tal

Björk. Hyllplan och skåp. Längd 120 cm. Djup 30 cm. Höjd 83 cm. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Ena bakbenet med skada.

Utropspris
3 000 SEK