Konst Klassisk konst
1290482

Arnoldo Tamburini, olja på duk signerad och daterad 1882

Arnoldo tamburini, olja på duk signerad och daterad 1882.

Middagsdags, 31 x 26 cm

Åldersrelaterat slitage. Reva. Retuscher. Påmålad.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
9 000 SEK