Tory Burch, stövletter 1 par "Kasey"

Bordeaux-färgade, betsad träklack. Mjuk sula. storlek 7M enl märkning. Klackhöjd 11 cm. Originalkartong.

Bruksslitage. Smärre repor.

Utropspris
2 500 SEK