Möbler Speglar
1290568

Spegel, AB Glas & Trä, Hovmantorp, 1900-talets andra hälft.

Spegel, ab glas & trä, hovmantorp, 1900-talets andra hälft.

116 x 72 cm.

Slitage. Märken.

Utropspris
2 500 SEK