Allmoge
1290665

Oidentifierad konstnär, träskulptur, signerad och daterad 1920.

Kortspelare. Längd 28, höjd 19,5 cm.

Smärre slitage.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
2 500 SEK