Belysning Bordslampor
1290795

Bordslampa, empirestil, 1900-talets första hälft.

Bordslampa av mässing med medföljande textilskärm. Höjd exkl skärm 65 cm.

Slitage. Ej funktionstestad.

Utropspris
3 500 SEK