Belysning Bordslampor
1290800

Bordslampa, tenn, Gerotin , Holland/Danmark, 1900-talets första hälft.

Bordslampa, tenn, gerotin , holland/danmark, 1900-talets första hälft.

Med textilskärm. Höjd exkl skärm 51 cm.

Slitage. Gravyr.

1 500
147
175
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
2 apr 19:10
1 500 SEK