Design Konstglas
1290870

Ulrica Hydman-Vallien

(Sverige, 1938-2018)
Ulrica hydman-vallien, skulptur, glas, kosta boda, studio edition, signerad och 55/250.

Ulrica Hydman-Vallien, skulptur, glas, Kosta Boda, Studio Edition, signerad och 55/250.

Form av päron med dekor av ringlande orm. Höjd 18,5 cm.

Smärre slitage.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
2 500 SEK