Smycken Ringar
1291013

Åtta ringar silver bland annat med syntetiska stenar

Åtta ringar silver bland annat med syntetiska stenar.

storlekar från 16.25/51 till 18/56, totalvikt 59 g. En del med svenska stämplar, bland annat Alton.

Slitage.

Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Utropspris
2 500 SEK