Vitrinskåp fanerat med mahogny. Två dörrar med vitrin, bakomliggande tygklädda hyllor. Beslag av mässing. Bredd 146, djup 42, höjd 210 cm. Nyckel finns.
Slitage, repor, märken. Krönande dekor saknas.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.