Konst Skulptur
1291144

Francine Secretan

(Schweiz, Född 1948)
Francine secretan, skulptur i brons och trä, signerad f.s. och numrerad 2/7.

Francine Secretan, skulptur i brons och trä, signerad F.S. och numrerad 2/7.

Höjd 36, bredd 25 cm.

Inga synliga skador.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V5
Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 12 timmar
1 800
177
211
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 900 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
2 mar 20:10
1 800 SEK
2 mar 17:20
1 500 SEK