Stomme i lackerad MDF, underrede i lackerad metall, nedre hyllplan av Carraramarmor, handtag i mässing, 120x42x140 cm, medföljer ett extra hyllplan
Bruksslitage. Repor. Fläckar. Märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10