Stina Sandwall skåp "Viti" för Voice 2000-tal

Stomme i lackerad MDF, underrede i lackerad metall, nedre hyllplan av Carraramarmor, handtag i mässing, 120x42x140 cm, medföljer ett extra hyllplan

Bruksslitage. Repor. Fläckar. Märken.

Utropspris
6 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

297. Lena Cronqvist, "Flicka med svan".
Utropspris
450 000 - 500 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
Fair warning
370 000

ditt bud
360 000

ditt bud
Fair warning
350 000

ditt bud
Aktuellt bud:
370 000 SEK