Konst Modern svensk konst
1291204

John Jon-And

(Sverige, 1889-1941)
John jon-and, blandteknink, signerad.

John Jon-And, blandteknink, signerad

"Flicka i rosa och guld", 1920-tal, 25 x 19

Vågigt papper. Ej examinerad ur ram.

Maria Granström
Maria Granström
Filialchef Malmö / Private Sales
+46 (0)739 40 08 09

Utropspris
2 500 SEK