Design Övrigt
1291354
PER SUNDSTEDT, golvslampa, "Mars", Kostalampan/Ateljé Lyktan, 1900-talets andra hälft.
Per sundstedt, golvslampa, "mars", kostalampan/ateljé lyktan, 1900-talets andra hälft.

Modell 5297, kromad metall och plast. Etikettmärkt. Höjd 128 cm.

Repor. Anlupen. Elektrifieringen garanteras inte av Bukowskis. Ej funktionstestad.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - H19
Mikael Nygård
Mikael Nygård

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 12 timmar
160
1 616
194
Utropspris
250 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 170 EUR. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
24 feb 13:23
160 EUR
23 feb 7:54
130 EUR