1291357

Matta, Södra Kalmar Läns Hemslöjd, daterad 1938, Ca 470 x 190 cm.

Matta, södra kalmar läns hemslöjd, daterad 1938, ca 470 x 190 cm.

Signerad SKLH, daterad 1938.

Åldersrelaterat slitage. Smutsig. Lagningar. Smutsig.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
6 000 SEK