Möbler Stolar
1291360

Stolar, 8 st, England omkring 1800

Stolar, 8 st, england omkring 1800.

Mahogny samt mahognybetsade, lös stoppad sits, sitthöjd ca 48 cm

Bruksslitage. Något instabil. Fläckar. Förstärkningar. Torrsprickor. Smärre skador.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
10 000 SEK