Stomme av svartlackerad metall, hyllplan och skåp av laminat, 94x33x212 cm
Bruksslitage. Avnött. Fläckar. Repor. Märken. Smärre skador. Lukt av malmedel. En skruv saknas
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10