Konst Modern svensk konst
1291487

Gerhard Wihlborg

(Sverige, 1897-1982)
Gerhard wihlborg, olja på duk signerad.

Gerhard Wihlborg, olja på duk signerad

"Vintergäck och äpplen", 42 x 51 cm

Obetydligt ytslitage.

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Utropspris
3 000 SEK