Möbler Stolar
1291591

Stolar, ett par, fransk rokokostil, 1800-talets slut.

Stolar med stomme av betsad ek. Skuren dekor med rocailler och växtornament. Stoppad sits och rygg med textilklädsel. Sitthöjd 46 cm.

Åldersrelaterat slitage. Renoverad. Lagningar.

Placering: Z2 Inkommande

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 500 SEK