Design Övrigt
1291831
Just Andersen
(Danmark, 1884-1943)
Just andersen, ljusstakar, ett par, tenn, danmark, 1920-30-tal.

Just Andersen, ljusstakar, ett par, tenn, Danmark, 1920-30-tal.

Märkta "Denmark Just 2609". Höjd 30 cm.

Obetydligt slitage.

Utropspris
4 000 SEK