Design Övrigt
1292383

Golvlampor, ett par, Örsjö Industri, 2000-tal.

Golvlampor, ett par, örsjö industri, 2000-tal.

Stomme av mässing, delvis läderklädd. Ställbar arm. För tre ljuspunkter. Textilskärmar. Höjd ca 167 cm.

Skador på knappar. Smärre slitage. Ej funktionstestad. Fläckar. Mitttersta sockeln lös på en lampa.

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Utropspris
3 000 SEK