Sängbord, ett par, 1900-talets första hälft.

Stomme i trä. Brunbetsat trä. Marmorskiva, liggande lösa. Bredd 45 cm. Djup 40 cm. Höjd 80 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Nagg.

Utropspris
3 000 SEK