Sven Lundqvist, skulpturer, 2 st, sten, signerade.
Man med hatt, höjd 15 cm. Sittande kvinna, bemålad, höjd 23 cm.
Nagg, speciellt kring mannens hatt. Sittande kvinna med limmat huvud. Lagning.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK