1292463

Stephen Buckley

(England, Född 1944)
Stephen buckley, triptyk, blandteknik på duk, signerad och daterad 1985 a tergo.

Stephen Buckley, triptyk, blandteknik på duk, signerad och daterad 1985 a tergo.

"After taffel". 138 x 128 cm, 138 x 127 cm, 138 x 101 cm.

Skador, sprickor, färgbortfall.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H159
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
7 202
709
856
Utropspris
12 000 SEK
Budhistorik (26 bud)
8 maj 16:13
7 202 SEK
8 maj 16:13
7 100 SEK
8 maj 16:11
7 000 SEK
8 maj 16:11
6 800 SEK
8 maj 16:11
6 600 SEK