Golvlampa, Böhlmarks, modell 2755, 1920/30-tal.

Svärtat trä och mässing. Total höjd inklusive skärm 140 cm. Tygskärm medföljer.

Ej funktionstestad. Slitage. Fläckar.

Utropspris
2 500 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13