Stål, manuell, plexiglas, datum, Oysterlänk, viklås, ca 1978
Kaliber 1225
Serienr 5286255
Boett nr 6694
Armbandets ref.nr 78350
Åldersrelaterat slitage. Repor. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.
Enligt uppgift; en ägare; servad regelbundet, senast 2020; ny krona.