Stämplade EE, 18K vitguld, Göteborg 1937 samt GVH, 18K guld, Stockholm, otydlig årstämpel. Längder ca 5-7,5 cm. Totalvikt 2,8 gram. Ett etui W.A Bolin.
Slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.