Design Möbler
1293171
Josef Frank
(Österrike, 1885-1967)
Josef frank, tevagn, modell 691, svenskt tenn.

Josef Frank, tevagn, modell 691, Svenskt Tenn.

Stomme av grönlackerade fyrkantsjärn. Tre lösa hyllplan av glas. Längd 82, bredd 48, höjd 70 cm.

Smärre slitage. Repor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H44
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
12 000
1 188
1 444
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (27 bud)
10
25 feb 18:55
12 000 SEK
15
25 feb 15:34
11 500 SEK
10
22 feb 0:41
11 000 SEK
14
21 feb 9:13
10 500 SEK
13
21 feb 8:52
10 000 SEK