Design Övrigt
1293223

Hans Olsen

(Danmark, 1919-1992)
Hans olsen, kamin, sverige, 1960-tal.

Hans Olsen, kamin, Sverige, 1960-tal

Av svärtat järn med galler och spjäll. Diameter ca 64, höjd 85 cm

Ej funktionstestad. Slitage. Rost.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
6 000 SEK