Smycken Örhängen
1293308

Örhängen hoops med briljantslipade diamanter

Örhängen hoops med briljantslipade diamanter.

18K guld. Saknar stämplar. Totalt ca 1,30 ct. Diameter ca 3,5 cm. Vikt 11 gram.

Obetydligt ytslitage.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
16 000 SEK