Smycken Ringar
1293809
Ring med gömma, fasettslipad ametist
Ring med gömma, fasettslipad ametist.

18K guld. Stämplad EEG, Guldsmedsmästare Erik Ekstam, Stockholm 1966. Fattning mått ca 2 x 2,5 cm. Storlek 18/57. Vikt 26 gram.

Bruksslitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - J408
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
10 100
1 000
1 216
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (39 bud)
10
24 feb 20:02
10 100 SEK
24 feb 20:02
9 900 SEK
23 feb 8:53
9 700 SEK
10
23 feb 8:53
9 500 SEK
10
22 feb 20:15
9 300 SEK