Möbler Speglar
1293831

Spegel, Eriksmåla Glas, 1900-talets mitt.

Spegel, eriksmåla glas, 1900-talets mitt.

Betsad ek med profilerad kant. Etikettmärkt. Höjd 130 cm, bredd 46 cm.

Smärre slitage.

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
+46 (0)739 40 08 16

Utropspris
2 500 SEK