Samlarföremål Leksaker
1293927

Dockskåp samt inventarier/dockor medföljer ca 19 st, 1900-tal.

Längd ca 63 cm. Höjd 43 cm. Djup 34 cm

Slitage. Säljs i befintligt skick

Utropspris
3 000 SEK