Design Konstglas
1294441

Nanny Still

(Finland, 1926-2009)
Nanny still, flaska, signerad nanny still, riihimäen lasi oy.

Nanny Still, flaska, signerad Nanny Still, Riihimäen lasi Oy.

Rubinröd. Höjd 33 cm.

Smärre slitage.

Mikael Nygård
Mikael Nygård

Utropspris
400 EUR