1294492

Nandor Mikola

(Finland, 1911-2006)
Nandor mikola, akvarell, signerad och daterad -89.

Nandor Mikola, akvarell, signerad och daterad -89.

Komposition. Passepartout 98 x 69 cm.

Ej examinerad ur ram.

Utropspris
400 EUR