Möbler Övrigt
1294516

Hallmöbel, två delar, 1900-andra hälft.

Spegel i teak 97 x 56. Byrån fanerad i teak och draghandtag i bok, med tre lådor samt del för ett hyllplan med skjutdörr. Bredd 60, djup 28, höjd 56 cm.

Slitage. Märken. Repor. Ställvis blekt.

Utropspris
2 500 SEK