Spegel i teak 97 x 56. Byrån fanerad i teak och draghandtag i bok, med tre lådor samt del för ett hyllplan med skjutdörr. Bredd 60, djup 28, höjd 56 cm.
Slitage. Märken. Repor. Ställvis blekt.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.