Samlarföremål Leksaker
1294754

Mekaniska figurer, Posa, Tyskland, 1950-tal.

Mekaniska figurer, posa, tyskland, 1950-tal.

Skridskoprinsessa och clown. Etikettmärkt. Diameter 122, höjd 115 cm.

Ej funktionstestad. Slitage. Skador. Lagning. Dekorbortfall. Färgbortfall. Ej monterad.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
3 000 SEK