Design Möbler
1294814

Alvar Aalto

(Finland, 1898-1976)
Alvar aalto, soffbord, artek, finland.

Alvar Aalto, soffbord, Artek, Finland.

Björk. Rund skiva. Diameter 125, höjd 56 cm.

Slitage. Repor. Märken. Lagning på skivan.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Slutpris
1 800
178
213
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
9 apr 13:54
1 800 SEK
8 apr 14:55
1 300 SEK
8 apr 14:46
1 000 SEK
6 apr 22:46
600 SEK
3 apr 10:53
500 SEK