Diverse Nysilver
1294823

Kaffeservis, 3 delar, nysilver, CG Hallberg, Stockholm, sent 1800-tal.

Kaffeservis, 3 delar, nysilver, cg hallberg, stockholm, sent 1800-tal.

Kaffekanna, gräddkanna och sockserskål. Höjd 11-27 cm.

Slitage.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
2 500 SEK