Möbler Speglar
1294886

Speglar, två stycken, rokokostil, 1900-tal.

Två förgyllda och bronserade speglar. 41 x 15 cm vardera.

Slitage, repor, märken. Bortfall av bronsering.

Utropspris
3 000 SEK