Avtagbar beige klädsel. Ben av metall. Lösa dynor. Längd 240 cm, djup 95 cm, sitthöjd 38 cm.
Ställvis slitage. Smärre skador på klädseln. Fläckar.
Inköpt på Möbelgalleri Anna.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10