1295115

Lockurnor, ett par, porslin, möjligen Neapel, 1900-talets första hälft

Lockurnor, ett par, porslin, möjligen neapel, 1900-talets första hälft.

Dekor av Napoleon och Josephine. Delvis förgyllda. Höjd 30 cm.

Smärre slitage.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
Värderare (Föräldraledig)
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
3 000 SEK