Konst Skulptur
1295174

Beverloo Corneille

(Nederländerna, 1922-2010)
Beverloo corneille, hänge silver och emalj, signerad och numrerad 12/100.

Beverloo Corneille, hänge silver och emalj, signerad och numrerad 12/100

Hänge ca 11 x 11 cm. Kedja längd ca 70 cm.

Nagg. Repor. Slitage.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46 (0)762 09 59 81

Utropspris
4 000 SEK