Design Möbler
1295257
Stolar, 6 st, Fasem, Italien, 1985.
Stolar, 6 st, fasem, italien, 1985.

Stomme av förkromat stålrör. Sits och rygg av läder. Märkta Fasem 3 85. Sitthöjd 45, höjd 85 cm.

Slitage. Missfärgade. Fläckar. Vissa skador på stickningar.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Slutpris
21 000
2 079
2 527
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (62 bud)
24 feb 21:25
21 000 SEK
9
24 feb 21:23
20 000 SEK
24 feb 21:22
19 500 SEK
9
24 feb 21:22
19 000 SEK
9
24 feb 21:20
18 700 SEK