Fanerat med bonat lövträ. Gallerkant av mässing. Skiva av stenimitation. Två lådor samt två utdragbara skivor. Diameter 65 cm, höjd 79 cm.
Slitage. Märken. Repor. Ett ben något snett.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10