Design Övrigt
1295261

Stolar, 3 st, Treman, 1950/60-tal.

Stolar, 3 st, treman, 1950/60-tal.

Betsad bok med detaljer av mässing. Tygklädsel. Brickmärkta. Sitthöjd 45, höjd 78 cm.

Slitage. Repor. Märken. Ställvis omfattande slitage på klädsel.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
2 500 SEK