Glas Övrigt
1295284

Serveringskanna, 1900-tal.

Serveringskanna, 1900-tal.
Serveringskanna, 1900-tal.
Serveringskanna, 1900-tal.
Serveringskanna, 1900-tal.

Severingskanna med insats. Höjd 23 cm.

Slitage.

Utropspris
2 500 SEK