Smycken Armband
1295297

Armband 18K guld med 13 berlocker

Armband 18k guld med 13 berlocker.

längd ca 19.5 cm, totalvikt 23 g. Armbandet stämplat SGT, Stockholm.

Bruksslitage. Vissa berlocker möjligen med lägre guldhalt.

Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Slutpris
6 500
643
770
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
7 apr 21:56
6 500 SEK
7 apr 21:44
300 SEK