Smycken Armband
1295299

Ett par örhängen och en brosch

Ett par örhängen och en brosch.

18K guld med ametister, mått ca 10 x 26 mm och ca 10 X 45 mm, totalvikt 8 g. Med svenska stämplar, örhängen tillverkade av HGR (Hugo Grun), Stockholm 1953.

Bruksslitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - J413
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
3 dagar 15 timmar
1 500
147
175
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 600 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
9 apr 11:21
1 500 SEK
7 apr 18:16
500 SEK